top of page

 

Cenas un samaksas principi astroloģijā
 

Stundas likme par konsultāciju ir 60 eiro.

OM

Elektroniskie norēķini:

SIA “AN - HOST”

Reģ.nr. 40103642510

Banka Citadele

SWIFT: PARXLV22

LV48PARX0013626130001

 

Cenas un samaksas principi astroloģijā
 

Kā jau minēju: Par visu un vienmēr ir kā minimums divi skatu punkti - Janus princips, tādēļ starp astrologiem pastāv arī divas pieejas nosakot samaksu par saviem pakalpojumiem:
1)
Konkrētu naudas summu noteikšana par patērēto laiku (pirmais pamatlīmenis).

2) Samaksa pēc ziedojumiem astrologam kā savam garīgajam skolotājam (augstākais līmenis priekš elites zināšanām).
Ps. Bezmaksas videolekcijas un seminārus apskatīsim zemāk.

 

1


Konkrētas naudas summas samaksas princips ir baslstīts uz to, ka jebkuras zināšanas un laiks ko skonieks (astrologs) veltījis mācoties senās zināšanas un tērējot tam savu laiku un tērējot skolotāja laiku un galu galā tērē laiku nododiet klientam šīs zināšanas ir jānovērtē noteiktā līmenī. Konkrēto samaksas līmeni (summu) katram skolniekam nosaka individuāli ņemot vērā katra spējas un sociālo karmu kopumā katrā konkrētā vietā (Saturna aspekts).

Ļoti būtiski ir ievērot visuma balansa likums, kas nosaka, ka cilvēkā materiālajam pieaugumam jābalansē ar garīgo attīstību, kas līdzi nes un iekļauj sevī vienkāršību un askētismu domās un darbos.

Ja sociumā netiek ievērots šis balansa princips un zināšanas par:
- sevis iepažīšanu (zināšanu ceļš no ārējā uz iekšējo caur savu partneri un dziļākā izpratne par principu - mīli savu partneri, kā sevi pašu).

- sociumu un tā struktūru (no viensētnieka līdz impērijām, kurās ir iekļautas arī valstis)

- pārvaldes mehānismiem gan attiecībā uz sevi gan attiecībā uz citiem (zināšanas par vadīšanu pārī, grupā utt.)

-utt.

tiek izmantotas, lai sabiedrību nevis attīstītu, bet pakļautu un degradētu (ir iznīcināta izvēles iespēja), tad šī situācija agri vai vēlu novedīs līdz sabiedrības iekšējam konfliktam, kurā būs atkal "jāatīras".
Sun Dzi grāmatā "Kara māksla" leģendā pār "Mērkaķu karali" tieši tika apksatīta šī situācija, par nepareizu zināšanu izmantošanu un materioālo disbalansu:

Secinājums - ja cilvēks nav gatavs pakāpeniski investēt savās zināšanās par dzīvi, tad pārāk efektīvas zināšanas viņam un sociumam kopumā nodarīs kaitējumu.

 

2


Šī samaksas sistēma lielākoties bija pielietota tieši astrologu elitē, jo viņu skolnieki nākca no Kshatriju (karotāju, valsts pārvaldnieku) un Braminu (augstāko Druīdu, Priesteru) dzimtām un līdz ar to zināšanas par maksāšanas principu tika nodotas no paaudzes paaudzē. 
Šajā sistēmā skolnieks maksā savam Guru par zināšanām nevis tik cik Guru ir vērts, bet gan tik cik skonieks ir vērts un cik vērtas ir iegūtās zināšanas, kas realizējas praksē. Šis zināšanu iegūšanas mehānisms ir daudz laikietiplīgāks un sarežģītāks, taču tieši tā karaļu un ģenerāļu padomnieki (Guru) kā atlīdzību par savām zināšanām saņēma pilis un lielus īpašumus. Likmes protams bija visaugstākās no abām pusēm.
Šis princips bija labi zināms arī Eiropā un atpazīstamākie šādi skolotāji padomdevēji ir pazīstami Francijā kur karalis Louis XIII  apbalvoja kardinālu "Reshiljē" franciski - Armand Jean du Plessis de Richelieu (ko mēs pazīstam no A. Djumā grāmatas "Trīs muskatieri"). Karalis viņu apbalvoja gan ar amatiem gan ar īpašumiem. Anglijā analoģisks "padomdevējs" bija Sir Francis Walsingham karalienas Elizabetes 1 laikā, kas plašāk arī ir zināma kā "The Virgin Queen, Gloriana" jeb karaliene Jaunava.

Jāņem vērā, ka šīs zināšanas pieprasa no cilvēka pavisam citu dzīves skatījumu un pilnīgi citu skatījumu par dzīvi, morāli un cenu kas jāmaksā lai sasniegtu mērķi. Plaši pazīstamie morāles un dzīves uzbūves (struktūras) principi šeit nestrādā.

Mūsdienās ņemot vērā vienkāršu analoģiju šī situācija būtu tāda, ka hipotētiskajai "futbola" zvaigznei lai saprastu kādu savas dzīves būtisku aspektu un beidzot varētu veikt tur izmaiņas vajadzētu samaksāt tik lielu summu, lai VIŅA apziņā tā būtu būtiska, jo tikai tad vinš iedziļināsies šo zināšanu būtībā.
Vienas un tās pašas zināšanas dažādiem cilvēkiem atšķirīgas būs nevis summā kā tādā, bet gan proporcijā attiecībā uz saviem ienākumiem un bagātību kā tādu.

Latvijā man zināmi šāda līmeņa padomdevējs ir tautā pazīstamais "Shiva" un vēl viens kura vārdu neatklāšu. Ārvalstīs šādi padomdevēji ir daudz vairāk, bet viņi vienmēr ir grūti atrodami jo naudas pelnīšna nav viņu prioritāte, lai gan no malas bieži liekas otrādi.

Ps. Bezmaksas videolekcijas un seminārus apskatīsim zemāk.

Mums dzīvē zināšanas no citiem nenāk un nenāks bez maksas un ja kādam liekas savādāk lai viņš sāk reāli pielietot šīs zināšanas dzīvē un tad vinš pārleicināsies par neveiksmēm kas atkārtojas un atkārtosies. Tieši šī iemesla dēļ ja novērtējiet kādas zināšanas un gribat tās sākt izmantot praksē vienmēr meģiniet par zināšanām samaksāt - nopērkot grāmatu, nopērkot reālu licenzi par datorprogrammu kuru izmanto vai atrodi veidu kā noziedot kādam lekcijas autoram kurš ir izvietojis "bezmaksas" lekciju. 

Piesaki konsultāciju:

 

+371 28639626

 

Rīga

 

Rieznieks.janis@gmail.com

Rakstīt ziņu:

Vārds *

e-pasts *

Telefons

Dzimšans laiks

Dzimšanas datums un vieta

Ziņa

Ziņa ir nosūtīta veiksmīgi!

bottom of page