top of page

Personīgais Horoskops 

Astroloģija – Kas tā īsti ir un kā viņa ir “izdzīvojusi” līdz mūsdienām?


Astroloģija pēta planētu ciklisko likumsakarību ietekmi uz mūsu dzīvi par atskaites punktu ņemot mūsu dzimšanas datumu vietu un laiku, bet priekšmetiem radīšanas sākumu (pirmais akmenis) un beigas (ieeja mājās). Cikliskums dabā nozīmē lietu atkārtošanos pēc noteiktas sistēmas līdzīgi kā dienas, gadalaiki, gadi un paaudzes kas ļauj arī prognozēt notikumus cilvēka dzīvē ar lielu precizitāti.
 

Astroloģija līdz mūsdienām ir saglabājusies tikai un vienīgi pateicoties vadošajai elitei, kas iegūtās zināšanas izmanto praksē vēljoprojām. Pie tā visa, ka elite vienmēr ir smalki rēķinājusi visus savus izdevumus - astroloģijai un astrologiem vienmēr nauda ir atradusies.
 

Tikai tagad, kad modernās tehnoloģijas ir attīstījušās pietiekamā apjomā ir iespēja “atvērt”  šo zināšanu logu lielākam cilvēku daudzumam.


Horoskops kā šīs dzīves mācību karte.

     Šie visi ir jautājumu ko mēs kā bērni uzdevām saviem vecākiem un ko mūsu bērni uzdod mums. Tā tas ir bijis gadu tūkstošiem un nekas nemainās. Tikai zināšanas par to kas "slēpjas" aiz "zvaigžņu koda", kas bija iepriekš paredzētas tikai izredzētajiem, tagad ar tehnoloģiju attīstību kļūst lēnām zināmas lielākām tautas masām. 

 

     Dzimšanas laiks ir viena no lietām ko mēs dzīvē nevaram un nevarēsim mainīt šīs dzīves laikā. Gadu tūkstošus pamatojoties uz šo informāciju astrologi visās civilizācijās pamatojoties uz aprēķiniem un novērojumiem ir izveidojuši sistēmas pēc kuras nosaka cilvēka likteni un lielākos notikumus tajā. Astroloģija, kā neoficiāla zinātne ir milzīga, tādēļ kā jebkurā tik lielā zinātnē (analoģiski medicīnai) katrs astrologs specializējas noteikto jautājumos.

Mana specializācija astroloģijā ir tādos jautājumos kā:

 • Sade Sati laika noteikšana un situācijas analīze. Šis laiks katram cilvēkam var būt līdz 3-4 reizēm dzīvē, ko nosaka ar astroloģiskiem aprēķiniem pēc dzimšanas kartes (mēness atrašanās vietas).

 • Partneru izvēle un to saderība un situācijas analīze, izvēloties vienu no diviem vai trim;

 • Neveiksmes iemesli izvēloties partneri no vienas galējības otrā (dzimtas karma).

 • Jautājumi, kas saistīti ar karjeru, biznesu uzsākšanu, darbu, karjeru, darbinieku izvēli un savstarpējo saderību starp darbiniekiem utml.;

 • Cilvēka pārvietošanās Latvija vai ārzemes;

 • Dzīves vietas maiņa;

 • Ceļojumi (lūdzu jautājiet pirms biļešu iegādes);

 • Vislabvēlīgākā laika izvēle dažādu svarīgu darbību veikšanai;

 • Rekomendācijas, izvēloties vārdu bērnam;

 • Nekustamā īpašuma celtniecība, iegāde.

 • Automašīnas un citu pārvietošanās līdzekļu iegāde;

 • Sociālās vides jeb Valsts struktūras karmas analīze, kas ir viena no visbūtiskākajām un līdz ar to slēgtākajām nodaļām.

 • utt.

 

Protams, vienmēr ir jauni izaicinājumi un pilnveidošanās process, taču, ja kādā jautājuma es zināšu labāku speciālistu un būs nepieciešamība, tad rekomendēšu griezties pie attiecīgā speciālista.
Piemēram, veselības jautājumos rekomendēju griezties pie Gunas Vilks (Info skatīt astrologu cenrāžu sadaļā), jo ar astroloģisko slimību diagnostiku nenodarbojos.

 

Kā astroloģijā analizē laiku?
 

1) Vienā līknē jeb vienā pavedienā ( senajā Grieķijā sauca - Hronos jeb hronoloģiski) - Sanskritā pareizais nosaukums - Kali 

2) Cikliski, kas parāda ka notikumi ir cikliski un kur notikumi seko viens pēc otra (senajā Grieķijā sauca - Ciklos). Sanskritā pareizs nosaukums - Kalachakra 

3) Notikuma “Vilnis” raksturojošais laiks jeb tas ko grieķijā sauc Kairos.  Sanskritā pareizs nosaukums Mahakala. Šī notikumu viļņa vēsturiskā noteikšana, analizēšana, cēloņu un seku izpēte, kopējo principu atšifrēšana.

Karadarbībā un uzņēmējdarbībā šis princips ieņem vissvarīgāko lomu.

 

Horoskopā noteiktais savienojumā ar Brīvo gribu.

 

No 12 zodiakiem 8os ir fiksēta situācija par kādas planētas atrašanos savā vislabākajā vai vissliktākajā pozīcijā un tikai 4tros zodiakos neviena planēta netiek “fiksēta” (nav precīzs tulkojums, bet labāka nav) nekādā stāvoklī. Matemātiski aprēķinot tie ir 25%.

 

Dzīves sfēras ar fiksēto vai nefiksēto situāciju:

Personīgās attiecības (fiksēta karma)
Attiecības ar draugiem (brīva griba)

Darba un biznesa attiecības(fiksēta karma)

Attiecības ar saviem skolotājiem un zināšanu devējiem (brīva griba)

Radinieku attiecību samezglojumi (fiksēta karma)

Attiecības ar bērniem (brīva griba)
Biznesa jeb uzņēmējdarbības attiecības (fiksēta karma)

Attiecības vietās kur iegūstam resursus (iepirkšanās vietas) un kaimiņiem - (brīva griba)

 

Izvēle Kali Jugas jeb dzelzs sievietes laikmetā :

 

No visiem 12 zodiakiem tikai vienu pārvalda nedzīva būtne un tie ir Svari, kas nozīmē, ka lai virzītos savā dzīvē uz priekšu MUMS VIENMĒR BŪS JĀVEIC IZVĒLE.
Jā tāds arī ir viens no dzimtas un dzīves uzdevumiem, lai iegūtu par dzīvi tik lielu zināšanu apjomu lai varētu veikt pareizu izvēli.
Šo likumsakarību vēl dēvē – Vai nu 2 un vairāk vai neviens, ko praksē ļoti daudz arī novēro – 2 un vairāk darba piedāvājumi, 2vi un vairāki attiecību veidošanas piedāvcājkumi.

Attiecības un Horoskopu saderība

Saderības noteikšana ir viena no sarežgītākajām un būtiskākajām astroloģijas sadalam. Atrodot savu saderīgo partneri ir nepieciešams zināt sfēras pie kā būs jāstrādā lai saglabātu labas attiecības.  Pat ja sameklēsi partneri ar teju ideālu saderību vienalga tas neatbrīvos no Karmas kas jārisina attiecībās.
Latvijā ir lielākais laulību šķiršanās skaits Eiropā un neuzzinot kurā sfērā risināmas problēmas nekas nemainīsies. 

Darba vai sporta kolektīva saderība

Šī ir būtiska lieta veiksmīga biznesa vai sporta komandas  mērķu sasniegšanai. Jāatcerās ka Jums ir jādabū labākais cilvēks tieši priekš Jums nevis priekš visiem.
Treneris Znaroks savāca jaunus, bet saderīgus puišus un viņi sasniedza rezultātu ;).

Personīgais Horoskops dzimšanas brīdī

Katram cilvēkam ir viens horoskops uz visu mūžu. Tas ir kā diagnoze mums lai saprastu kas un kādēļ mums ir jādara lai risinātu sevu karmu. 
Mēs esam ieradušies šajā pasaulē tieši priekš mums ideālākaja laikā un vietā lai risinātu savu karmu.

Darbs, Bizness Uzņēmējdarbība

Darbs vai tas ko mēs daram ir tas veids kā mēs integrējamies sociumā un dodam sabiedrībai ko tā dotajā brīdī pieprasa.
Padarītā darba apjoms nebūt nenozīmē, ka saņemsim tik daudz naudas cik vēlamies, jo naudas apjoms ko saņemam ir tikai daļa no samaksas par darbu.

Bērna piedzimšana, vārda došana un problēmu diagnosticēšana
Bērna piedzimšanu un tā ietekmi uz vecākiem un visu dzimtu kopumā bieži nenovērtē. Jāņem vērā, ka vēl nedzimuša bērna horoskops ietekmē vecākus jau pēdējā trimestrī un ar piedzimšanas brīdi ietekme ir vēl lielāka.
Būtiski ir arī bērnam iedot vārdu atbilstoši viņa horoskopam.

Valsts horoskopi

Valsts un pasaules horoskops ir jāzin katram astrologam, kas vēlas prognozēt tālāku nākotni personas atrašanās vietā, jo tikai zinot valsts horoskopus ir iespējams atbildēt uz jautājumu kādēļ cilvēki ar vienādiem horoskopie dazadās valstīs saņem pavisam savādākus "Karmas augļus"

Kredīts = Naudas pirkšana

 

Astroloģiski analizējot kredītu ņemšanas potenciālu jāskatās uz to kā jūtas 6 bhava (māja) un kur atrodas šīs mājas pārvaldnieks, ja jūtas labi tad būs maz šķēršļu kredīta atdošanai. Papildus tam jānorāda, ka šī pati bhava (māja) apzīmē – slimības, darbu padotībā, verdzību, ieslodzījumu konfliktus utt..

Visi mēs zinam, ka Banku darbība ir uzņēmējdarbība, taču lielākā daļa cilvēku neapzinās kas tas ir ko Bankas pārdod?
Bankas pārdod naudu, kur ķīlā mēs liekam reālu mantisku vērtību un apņemšanos atdot naudu noteiktā termiņā.
Kredītā ņemtā nauda ir enerģija, ko cilvēks “aizņemas” no savas nākotnes, lai realizētu lietas tagadnē. Kopumā cilvēkiem horoskopi salīdzinoši maz atbalsta kredītu ņemšanu, lai viņi bez īpašām problēmām spētu tos atdot. Lai pilnībā atbildētu par tēmu “Kredīts” ir jāapskata arī tas, kas ir nauda.

Tātad nauda ir viena no enerģijas (Sanskritā - प्राण: jeb Prāna) materiālajām izpausme. Tas nozīmē, ka, aizņemoties naudu, cilvēks patiesībā aizņemas enerģiju, jo dotajā dzīves brīdī jums nepietiek savas enerģijas. Līdz ar to cilvēks ņemot kredītu pārsniedz savu enerģētisko potenciālu  dotajā brīdī.

Šādu situāciju parasti salīdzina ar maratona skriešanu. Ja cilvēks ir pieradis skriet 16 km, bet tad pēkšņi netrenējoties, negatavojoties izlēma noskriet 32 km. Varbūt šo distanci noskries, bet varbūt arī nē. Bet drošības pēc apjautājaties pie tiem, kas regulāri skrien šādas distances.

Tie kas iet uz trenežieru zāli iespējams labāk sapratīs piemēru ar svarcelšanu: parasti treniņā Jūs ceļat 50 kg smagu svaru, bet tagad (ņemot kredītu) nolemjat pacelt 100kg. Varbūt jūs to pacelsiet, bet varbūt arī nē. Ja jums apkārt nebūs cilvēki, kas drošina Jūs šo svara celšanau, tad šis stienis ar visu svaru Jūs vienkārši saspiedīs.

 

Papildus tam abu šo iepriekš minēto procesu gaitā jūs varat sevi traumēt un jebkurā gadījumā tas būs stress jūsu organismam, kas var novest pie nopietnām slimībām. Cilvēkam, kas atrodas šādā situācijā, tas ir ļoti spēcīgs stress, jo naudas neatdošanas gadījumā tiks zaudēta jau ieguldītā nauda, kā arī objekts, kura iegādei nauda tika aizņemta. Šeit ir vēl viens moments, par kuru cilvēki parasti nedomā ņemot kredītu uz ilgu laiku. Kurš var būt drošs par to, kas notiks pēc 20 minūtēm vai 20 dienām? Sanāk, ka cilvēks, kurš ņem kredītu, ir gaišreģis.

 

Ir skaidrs, ka, piemēram, dzīvoklis ir vajadzīgs tagad, nevis pēc 30 gadiem, un šeit būs neiespējami iztikt bez kredīta, taču par to būs jāmaksā bankai, jo jūs pērkat bankas naudu. Īstenībā jūs pērkat enerģiju, un par šā brīža dzīvokļa nepieciešamību jūs samaksāsiet daudz vairāk par tā īsteno vērtību.

 

Kredītu vajadzētu uzskatīt par ekstremālu situāciju, ko izraisa cilvēka vēlme dotajā brīdī dzīvot neatbilstoši saviem līdzekļiem, un par to ir jāmaksā - ne tikai ar naudu, laiku, brīvās gribas ierobežošanu, bet arī ar nerviem un veselību.

 

Tādēļ ieteikums:
Saudzējiet veselību un atdodiet kredītus to īpašniekiem pēc iespējas ātrāk.

 

Iedvesma ņemta no:
http://blog.shiva.lv/index.php/lv/home/item/273-о-кредитах-и-займах

 

Pieteikties konsultācijai

Ziņa ir nosūtīta veiksmīgi!

bottom of page