top of page

Attiecības - Partnerība - Saderība

 

Attiecību jautājums ir tas ko mēs esam ieradušies risināt šajā dzīvē uz šīs planētas un tas vai mēs vēlamies ietekmēt vai nevēlamies ietekmēt apkārtējos ir mazsvarīgi, jo mēs vienalga mijiedarbojamies. Jā, lielākā daļa cilvēku nevēlas zināt mijiedarbības likumus, taču tas viņus neatbrīvo no sekām, kas bieži izrādās ciešanas, kurās mēs nevēlamies saskatīt likumsakarības.

Populārākās attiecību sfēras:

  • Privātā dzīve;

  • Uzņēmējdarbība.

  • Attiecības ar radiniekiem;

  • Attiecības ar darba vadītāju, meistaru vai skolotāju.

.


Privātā dzīve un partneru saderība

Tieši privātā attiecību sfēra ir tā, kas mūsu dzīvē dod vai arī atņem lielāko daļu enerģijas gan sievietēm gan vīriešiem. No spējas orientēties (saprast likumsakarības) privātajās attiecībās ir ļoti atkarīga arī mūsu spējas  būt veiksmīgiem biznesā vai darbā nopelnīt materiālos labumus. Pieņemot faktu, ka ir jāmācās nevis jāmokās un jācieš šajās attiecībās (pēc principa mīlestība ir ciešanas un upurēšanās) mēs vislabāk varam atklāt skaistās dzīves likumsakarības, kas padara dzīvi krāsainu un īpaši interesantu, kas protams noved pie vēlēšanas dzīvot un izprast dzīvi.

Paradoksi attiecībās:

 

Sievietes attiecības lielākoties vēlas stabilitāti, taču kad ir iespēja to iegūst dara visu lai iznīcinātu šo iespēju. Vai viņas to var izskaidrot sev loģiski – Nē. Bet tieši bailes no patiesības ir tās kas dzen prom no atbildēm un liek meklēt racionālus attaisnojumus notikušajam. Bez padoma sievietei veicot izvēli starp diviem un vairāk partneriem nu tā prāts piedomā to kā nav vai piepilda to ar cerībām reiz izmainīt gan situāciju gan viņu, ka pieņemtais lēmums lielākoties ir nepareizs.

 

Vīrieši attiecības lielākoties vēlas vienlīdzīgu partneri, kas nesīs veiksmi, atbalstu sasniegumos un saprati dzīves jautājumos, taču pēc laika saprot, ka ir iekļuvis tajos pašos dzimtas attiecību slazdos kā viņa vecāki ar analoģiskām problēmām. Jā ārējais formāts būs savādāks, bet principi nemainīsies, neatkarīgi no tā vai tiks mainīts 1 vai 5 partneri.

Uzlabojumi attiecibu sfērā notiek tikai un vienīgi pēc situācijas izprašanas, zināšanu iegūšanas un karmas (rīcības, kas nošķir cēloni no sekām) mainīšanas.

 

Partneru saderība diagnosticē ātrāk dzīves sfēras, kurās būs papildus jāstrādā un laba saderība vienalga neatbrīvos no katra individuālās Karmas, kas jārisina cilvēkam viņa dzīves laikā. Labākais ir tas ka ar zināšanu palīdzību  cilvēka individuālo karmisko uzdevumu laikā mūsu partneris neveic dzīves sabotāžu pašam to nezinot un gribot tikai to “labāko”.

Laulību šķiršanas un lielais uzņēmumu bankrotu dramatiskā statistika Latvijā apliecina mūsu lielās problēmas partnerattiecību sfērā. Papildus tam mums ir lielākais šķirto laulību skaits uz 1000 iedzīvotājiem Eiropā, taču labākā ziņa ir tā, ka tieši tur, kur ir vislielākais “spiediens” var sameklēt vislabākos risinājumus.  

 

Kā un vai var sameklēt pareizo?

Šeit uzreiz jāuzdod jautājums – Cik cilvēks ir ieguldījies lai izprastu partnerattiecības savā ģimenē, apkārtnē un kopumā? Kādas likumsakarības ir atrastas, novērotas un izprastas, cik daudz mēs par attiecībām esam runājuši ar vecākiem un vecvecākiem, vai mēs spējam un gribam dzirdēt viedokli par attiecību likumsakarībām no malas – gan grāmatās lasot gan prasot padomdevējiem?

 

Ja mēs ceram saprast tikai to ķīmisko reakciju, kas radīsies mūsu organismā un nosauksim to par mīlestību, hormoniem, kaisli vai vēl nez kā, tad var nākties dārgi samaksāt par patiesības noskaidrošanu par to uz ko tieši ķermenim bija šāda reakcija. Horoskopi ir individuāli, kas nozīmē, ka reakciju uz patiesu mīlestību ir dažādas un mēs nevaram piedēvēt mīlestību visam interesantajam, kas notiek ķermenī par mīlestību.


Praksē es ļoti priecājos par cilvēka vēlmi saprast saderību un tās nestās mācības pirms attiecības kļuvušas nopietnas, taču lielākoties nākas strādāt jau ar sekām, kad bija pieņemti emocionāli un cerību pilni lēmumi gan no sievietēm gan no vīriešiem.

 

Aprēķina laulības vai laulības aiz mīlestības

 

Lielai daļai cilvēku horoskopā redzams, ka priekš viņiem un viņu bērniem labākas un stabilākas laulības būtu tieši aprēķina laulības, taču to uzzinot viņi sākumā jūtas sarūgtināti, pat nesaprotot šo attiecību būtību. Aprēķina laulības nav nedz prostitūcija, nedz precēšanās ar nelīdzvērtīgu partneri, kā lielākā daļa domā, kā arī šāda situācija nebūt nenozīmē, ka dzīvē nebūs nedz laimes, nedz mīlestības, nedz atbalsta. Tas vienkārši ir savādāks modelis un nebūt ne sliktāks.


Attiecības un bērna piedzimšana


Bērna piedzimšanu un tā ietekmi uz vecākiem un visu dzimtu kopumā bieži astrologi nenovērtē. Jāņem vērā, ka vēl nedzimuša bērna horoskops ietekmē vecākus jau pēdējā trimestrī un ar piedzimšanas brīdi ietekme ir vēl lielāka. Tieši šī iemesla dēļ šo dzīves posmu derētu plānot rūpīgi.
Būtiski ir arī bērnam iedot vārdu atbilstoši viņa dzimšanas brīža horoskopam.

 

 

Partnera maiņa


Veicot konsultāciju ļoti bieži varu raksturos attiecības gan ar pirmo gan ar otro partneri pat neskatoties otra cilvēka horoskopā. Tas nozīmē, ka ja cilvēks kārtējo reizi nomainīs partneri viņš nomainīs iemesla ārējo formu (bildi), bet pat nedaudz netiks uz priekšu attiecību izzināšanas jautājumā un problēmskarību cēloņa risināšanai - savā apziņā. Es jau problēmas raksturoju skatoties cilvēka horoskopā nevis partnera, tādēļ katram jāsāk strādāt pirmkārt ar sevi pašu un to cik daudz viņš atļauj vai prasa no sava partnera.

Attiecības ar radiniekiem

 

Šī ir fiksētā karma, kur situāciju nākas pieņemt kā faktu un radiniekus kā labākos skolotājus lai izprastu sevi, māti un tēvu. Ja Jūsu starpā ir mīlestība un siltas jūtas, kas ir pārākas par naudas problēmām, tad ir tiešām paveicies.

Pieteikties konsultācijai

Ziņa ir nosūtīta veiksmīgi!

bottom of page