Neizlēmušais Apolons jeb Cilvēks Prezervatīvs

Neizlēmušais Apolons jeb Cilvēks Prezervatīvs. 12 zodiaki no kuriem 8 - Zveri


3 - Cilvēki 1 - Svari (vienīgais priekšmets).

Senatnē bija pieņemts dažāda veida cilvēka uzvedību vai viņa dzīves situāciju apzīmēt ar dzīvnieku nosaukumiem: Mākslas un rakstniecības sfērā ir sadalījums starp: - Lielais “KA” ko apzīmē ar pitonu. Pasaulē populārākie - Šekspīrs, A. Djumā, Dante, Makiavelli (īpaši darbs The Prince) utt. Viņi ir tie, kas spēj ar saviem darbiem apvienot cilvēkus ar patiesību caur metaforām līdz viņi kļūst Valsti un Impēriju. Tie ir tie cilvēki, kas izdomāja jaunus vārdus, jaunus teicienus un spēja veidot “Nākotnes veidolu” uz kuru tautām virzīties. Viņi ir lielie apvienotāji, jo zina “Vārda”lielo spēju, jo sākumā bija “Vārds”. - Banderlogi ir pretpols “KA” ko apzīmē ar Mērkaķu bariem. Banderlogi ir ļoti labi atdarinātāji, tādēļ arī tos kas kaut ko kopē savā uzvedībā un nesaprot darbību jēgu arī sauc vēl joprojām par mērkaķiem un kopējo procesu sauc par - Mērkaķošanos. Banderlogi dzīvo pēc antīkās cilts principiem un valsts kā izdzīvošanas subjekts nav vajadzīgs. īpaši amizanti ir novērot cīņu par “Lielākā Babuīna statusu”. Tajās vietās kur ir lielāks iemītnieku skaits Babuīni būs tie, kas izdomās vietējo runas “Slengu” ar ko arī nogalinās valodas dziļo jēgu.

Armijā, starp valstsvīriem un sitām Cīņas cīņas vietām ir sadalījums starp: - Akello jeb reālais dzīves zinātājs un kopš tiem laikiem ir saglabājies teiciens - Jūras vilks, Vientuļais vilks (armijas daļās utt). Tieši šī iemesla dēļ vēl joprojām daudzas armijas daļas ņem nosaukumu ar saistībā Vilku. Karjeras beigās lielākā un labākā daļa rakstu dziļus, izsmeļošus un pamācošus memuārus. - Rudie suņi kas ir Akello pretpols vienmēr uzbrūk barā un savu spēku mēģina demonstrēt tikai barā. Šī iemesla dēļ starp rudajiem suņiem vienmēr ir stingra jo stingra hierarhija ēdiena pārdalē.

Rudie suņi dzīvo pēc teritorijas sadalījuma principiem un valsts kā izdzīvošanas subjekts jau ir vajadzīgs, tādēļ starp grupējumiem māk vienoties lai teritorija neietu bojā. Kā jau jebkuru teritoriālo bandu pārstāvji īpaši spilgti viņi lieto dažādas “atšķirības zīmes” - ordeņus, apbalvojumus, klubus utt. un utt. Patiesības meklētāji un “Melu atšķetinātāji dalās” (Patiesie - Skolotāji, Izmeklētāji, Tiesneši, Ārsti, Mācītāji utt. kas vienmēr savas zināšanas nodod no skolotāja uz skolniekiem ): - Balu jeb lielais lācis, kurš zina neredzamos dzīves likumus kas ietekmē mūsu fizisko, garīgo dzīvi un spēju cīnīties ar reālajām dzīves problēmām. Daudzi no viņiem senatnē bija tādās profesijās kā - Kalēji, Jūras kapteiņi, Dzirnavnieki utt. - Savvaļas Bites (citreiz arī skudras), kas no vēlas kopā “Zumēt” (vibrēt vienā frekvencē) un arvien un arvien tālāk iet prom no dzīves patiesībām jeb vairs neredz kā dabā darbojas “Neredzamie likumi”. Viņi no Skolas, Slimnīcas, Baznīcas, Policijas iecirkņa uztaisa nevis “Patiesības templi” (analogs Atēnas Palādas templim),. bet vietu kurā aizmirsties no patiesības un “Vibrēt”. utt un utt. Jā tieši šī simbolika ir parādīta “Brīvības pieminekļa” attēlotajā ansamblī. Tas ka Cilvēks stāv skolnieku priekšā un viņu apkārtējie dēvē par skolotāju vēl nenozīmē, ka viņš ir skolotājs, Tas ka cilvēkam ir ārsta diploms un viņš saņem algu kā ārsts gan o valsts gan no klientiem, bet lielākoties no Farmācijas kompānijām vēl nenozīmē, ka viņš ir ārsts. Tieši tāpat ir pat Policistiem - ja viņam ir forma, ierocis un viņš par savu pilnvaru pārsniegšanu netiek sodīts nenozīmē, ka viņam ir taisnība un to, ka viņš ir policists pēc būtības un aicinājuma. Ar tiesnešiem ir vēl skumjāk jo viņu “Misija” ir aprakstīta valsts svarīgākajā dokumentā - Satversmē un pārkāpjot šo Satversmi viņi vienmēr noliek sevi “Dieva vietā”. Jā karma šajā gadījumā strādā novēloti, taču ļoti spilgti - Caur mazbērniem…

Civilizācijai ejot uz priekšu un vērojot dažādus cilvēkus mūsdienās rodas vēl savādākas asociācijas. Viss ir tik skumji, ka asociācijas rodas jau ar nedzīviem priekšmetiem.

Esošajā politiski ekonomiskajā situācijā izskatās liela daļa politiķu un ierēdņu ir kļuvuši par nedzīvām būtnēm kurus izmanto viņiem pašiem to nezinot (liela daļa arī nevēlas zināt). Izskatās viņi nesaprot ko nozīmē “Nākotnes Veidola” atšķirības no “Ilūzijām par nākotni” cerot ka šī pagātnē uzņemtā notikumu inerce turpināsies un turpināsies. Tāda sajūta, ka daudzi ir izvēlējušies kļūt par “Cilvēku priekšmetu - Prezervatīvu”. Tā teikt, kad cilvēku sāk izmantot politiski ļoti īsam periodam viņam jāatceras, ka: - “Nolēkt nesanāks” jo varēs tikai saplīst. - Noteiktā brīdī jutīsies, ka esi kaislību augstākajā posmā, un no tevis būs atkarīgs viss. Jā, tu tiešām esi notikumu un kaislību centrā kā Apolons kas ness visiem “Apgaismību”.

- Pie tā visa, ka spēka būs daudz, it kā vēl neesi sabojāts, varētu vēl “strādāt un strādāt” taču Jau “biji izmantots”. Tehniski derīgs, taču ārējais izskats vairs neatbilst. - Pēc izmantošanas karjera arī ir savdabīga - kādu laiku būsi blakus “izmantotājiem”, taču pēc tiešām neilga laika atrašanās vieta būs “aizmirstā nekurienē” jā to daži mēdz dēvēt par miskasti. Vai Latvijas politikā tā jau ir bijis. Ups, laikam jā. Bija cilvēks kam bija ilūzija, ka viņš ir Latvijas mesija jo viņam izdevās turēt Latvijas ekonomiku dzelžainos stabilitātes grožos un bija tik pārliecināts, ka viņam izdosies Latvijā ieviest laimes zemi. Vai viņi izmantoja noteiktas varas pozīcijas noturēšanai Latvijā - Ups. Jā. Vai par viņu aizmirsa kā par specifiski izmantotu priekšmetu, kas izpildīja savu funkciju - Jā. Vai jūs zināt vēl citus līdzīgus Politiķus, kas pēc izmantošanas tā arī vairs neatrada sev pareizu dzīves pielietojumu? Vai mēs drīkstam par viņiem aizmirst - Nekādā gadījumā. Vai mums ir Jāredz viņa dzīve pat pēc 15 gadiem pēc viņa izmantošanas - Jā, jo tieši tur ir pareizās atbildes kas notiek ar cilvēkiem kas vēlas būt “Priekšmetu” lielās spēlēs bez savām spējām ko reāli mainīt. Citi ir izvēlējušies kļūt par “Cilvēku priekšmetu - Āmuru”: - Īpaši izteikti klausīt pavēlēm kuras vēl nav izskanējušas un visus jau pirms laika sāk apkārt “dauzīt pa galvu” - īpaši stūrgalvīgi atkārtot iemācītus pantiņus neaizdomājoties par to būtību; - Cenšas būt īpaši noderīgs vadītājiem ar savu cietsirdību un nežēlīgajiem pakļaušanas paņēmieniem (gan fiziskiem gan emocionāliem). - Pēc izmantošanas karjera arī ir savdabīga - ilga rūsēšana noliktavā kā “rezerves variantam”, jo jebkurš meistars zina, ka liels āmurs ir vajadzīgs tikai nojaukšanas procesam un priekš radīšanas vienmēr izmanto smalkus instrumentus. Austrumos bija lielākais lāsts cilvēkiem kas dzīvoja stipri ne pēc sirdsapziņas - Kaut “Tu būtu mācību materiāls”. Tad nu mūsu pienākums ir katram darīt maksimāli labi to ko darām lai būtu citiem kā piemērs, bet viltvāržus kolekcionēt kā piemērus un mācīties no šiem “Mācību materiāliem”, kas savu dzīvi tā arī nespēja piepildīt ar Jēgpilnu būtību. Atstāj aiz sevis labāku pasauli nekā tajā ieradies. Ja nespēsi tik galā ar šo uzdevumu - dod vietu tiem, kas to spēs, bet pēc tam mācies no zinošajiem un varošajiem, palīdzi un vēlāk būsi viņu vietā, lai mācītu tos, kas gribēs būt tavā vietā.

Tieši ar labākas pasaules veidošanu arī. nodarbojas - Ka, Balu, Akello, Bagira utt. Ja esi mākslinieks, tad atstāj skaistākus un harmoniskākus mākslas darbus kā līdz šim un Tu varēsi teikt ka esi “Piepildījis savu dzīvi”. Ja esi Rakstnieks, tad atstāj dvēseliski vēl dziļākus darbus par pagātni, tagadni un nākotni nekā līdz šim. Esi Apvienotājs un lielais dzīves patiesību skolotājs un Tu varēsi teikt ka esi “Piepildījis savu dzīvi”. Ja esi ceļu būvnieks - atstāj sakoptāku vidi nekā līdz šim, uztaisi ceļus, kas kalpos gadsimtus un savas pareizības dēļ izglābs neskaitāmas dzīvības un Tu varēsi teikt ka esi “Piepildījis savu dzīvi”. Ja esi žurnālists, tad runā patiesību un atstāj aiz sevīm zinošākus un patstāvīgi domājošākus cilvēkus nekā līdz šim un Tu varēsi teikt ka esi “Piepildījis savu dzīvi”. Ja vēlies būt valstsvīrs, tad atstāj aiz sevīm - Bērniem bagātāku, drošāku un izglītotāku valsti un Tu varēsi teikt ka esi “Piepildījis savu dzīvi”. Ja nespēsi to, tad atstāj to kādam citam kas to spēs. Šis mēnesis ir liels izvēles laiks kurā cilvēkam būs jāsameklē atbildes sevī dziļi sirdī un jāsaprot ar ko esi “kopā vienā laivā” un pēc izvēles izdarīšanas spēcīgi jāmaina sava un apkārtējo cilvēku ārpasaule.

Archive
Search By Tags
Pēdējās ziņas
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square