Marss kopā ar Ketu no 8 februāra līdz 23 martam

Marss jeb Mangala atrodīsies Dhanu jeb Strēlnieka zvaigznājā no 8 februāra līdz 23 martam un būs savienojumā ar karmisko ēnas planētu Ketu, kas būs tāds kā Vulkāna izvirduma savienojums.

Vai jāgaida zemestrīces, vulkānu izvirdumi, sprādzienu utt - japs.


Starp cilvēkiem arī būs īpašas attiecības, kas lielā mērā skars Vīriešus un Vīrišķību un šī termina būtību. Tātad šeit jānem vērā, ka priekš vīriešiem Vīrišķības pazīmes ir vienas un cieņa tiek iegūta tādā veidā kas sievietēm nav izprotams.

Sievietēm šajā laikā īpaši patiks tie džeki, kas “maskējas” par īstajiem “Rīcības Vilkiem”, bet reālos “Vilkus” nespēs ieraudzīt un no viņiem maksimāli izvairīsies (protams katrai ilūzijai ir savas beigas). 
Šī ir kombinācija kas radīs milzīgus saspīlējumus ar pēkšņu, strauju, spēcīgu atbrīvošanos, taču šī mācība būs laba un pamācoša.

Dabā to simbolizē: vulkāni, veselībā – strutojošas vietas organismā un asins sarecējumi, emocijās – pēkšņas histērijas, kas iepriekš nekad nebija novērotas, būs problēmas Komandējošajiem karavīriem un visiem cilvēkiem kas ir dienestā un dod zināšanas par to kā ir iekārtota attiecību sistēma sociumā. Īpaša uzmanība visiem, kas spriež tiesu un ir saistīti ar Taisnīgumu (gan likumisko gan garīgo), jo tiešā Marsa un Ketu savienošanās notiks Moola Nakshatrā, kas norāda arī uz kādu lielāku SEX skandālu.

Jā kādu sen sen aizmirstu patiesību "izraus ārā".


Ikdienas attiecībās Vīriešiem tas izpaužas kā izaicinājums – Esi reāls ar spēcīgu kritisko analītisko domāšanu, kur galvenie kritēri būs:

- spēja uzņemties atbildību;

- drosme sevī ieraudzīt lietas sev apkārt kādas tās ir un ņem vērā ka cilvēku attieksme pret tevi būs likumsakarīga. Jā ir vajadzīga drosme lai ieraudzītu šīs likumsakarības.


Sievietēm nerekomendējās vērtēt kas ir “Īsts” vai “Ne Īsts” vīrietis un kā viņš pareizi jāaudzina (īpaši ja esi vientuļā mamma vai plāno tāda būt).
 Tā kā šajā laikā pieņemot lēmumus 5as reizes padomā ar ko tev patiesi ir darīšana, jo grozamgrābslis tevi nodos un uzmetīs un šajā brīdī saprast "kurš ir kurš" būs teju neiespējami.

Tās sievietes, kam būs bijuši klupieni ārpus savstarpējās kopdzīves attiecībās mēģinās pastiprināti sabotēt patstāvīgo partneri iekšēji sevi attaisnojos.


Vīriešiem savstarpēji saasināsies neredzamās Varas un iekšējā Taisnīguma cīņas, tādēļ gaidāmi daudz jo daudz interesantu notikumu.


Kritiskākais laiks 22 līdz 28 februāris

Archive
Search By Tags
Pēdējās ziņas
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square