Jupiters jeb Guru vissliktākajā pozīcijā jeb Neecha

Pēc klasiskās vēdiskās sistēmas Guru būs savā vissliktākajā pozīcijā guru neecha ir no 30 marta 2020 līdz 30 jūnijam un pēc tam no 20 novembra līdz 6ajam aprīlim 2021 un tad no 14 septembra līdz 21 nov. 2021.

Jā Jupiters jeb Guru ir vislabvēlīgākā planēta (graha) no visām, kuru sauc vēl par otru sauli, kas nodrošina aizsardzību no problēmām un liek palīdzībai atnākt pareizā vietā un pareizā laikā, bet nīčā (savā vissliktākajā) stāvoklī būs vājšs un nevarēs palīdzēt kā iepriekš, tāpēc šis laiks nav labvēlīgs pārāk paļauties uz veiksmi, finansēm, lieliem tiesu darbiem un taisnības meklēšanai, bankām (banku problēmas vēl palielināsies), darbam un īpaši attiecībām ar vadītājiem, karjerai, biznesam un pārvaldībai, attiecībām, bērniem, visiem juridiskiem jautājumiem, līgumiem (tie tiks neievēroti pie tā ka būs saistības), būs pārbaidījums laulībām kā institūtam. Jupiters jeb Guru nīča notiek vienu reizi 12 gados, pēdējo reizi šāds Guru novietojums bija 2008 gada decembra līdz 2009 gada 20 decembrim.

Savukārt no šī gada 5tā novembra līdz 2020 gadā 20aja septembrim Jupiters jeb Guru būs kopā ar Karmisko Ēnas planētu Ketu, kas veido tā saucamo Brahmacharia Yoga (https://en.wikipedia.org/wiki/Brahmacharya ).

Labi šo periodu aprakstīja arī Kapiel Raja savā video:PROTAMS , lielākajai daļai šī informācija ir tukša skaņa līdz brīdim kamēr būs par vēlu ko mainīt.

Archive
Search By Tags
Pēdējās ziņas
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square