Astroloģiskās prognozes 2016 gadā


Astroloģiskās prognozes 2016 gadā - Vispārīgā analīze

2015 gada apskats – jeb kas piepildījās un kas turpināsies piepildīties:

Lai labāk saprastu prognozēšanas pamatprincipkus mazliet apskatīsim, kas tika prognozēts par 2015 gadu un kas ir piepildījies šajā gadā. Tagad apskatīsim kuras prognozes piepildījās un vēl piepildīsies līdz galam, kā arī ņemot vērā planetāro cikliskumu mēs apskatīsim kuras planētas ietekmēs kārtējo ”eksāmenu” likšanu.

Dēļ Saturna atrašanās Skorpiona zīmē ekonomikā turpināsies jau esošās problēmas un īpaši tās pastiprināsies ar visu, kas “nāk no zemes dzīlēm” – Nafta, minerāli, minerālmēsli, dzels, koksne un visu saistīto šfēru finanšu rādītāji, kas ir tranzīts, šo produktu pārvadāšana, loģistika uzglabāšana utt. Protams arī nekustamo īpašumu tirgus mainīsies, jo tas ir cieši saistīts gan ar “liekās naudas” (brīvās) investēšanu nekustamajā īpašumā kā aktīvā gan arī pašu ēku izejmateriālu cenas kritīsies.

 • Naftas cenu kritums biržās (sākās 2015 un turpināsies 2016)

Naftas cenas sāka samazinātais jau no 2014 gada jūlija (Kar mars savienojās ar Saturnu Svaros), bet lielāks cenu kritums notika protams, kad Saturns iegāja Vrishikā. Prognozēju, ka zemākais cenu punkts nav sasniegts.

 • Dzelzs tirgus kritums (sākās 2015 un turpināsies 2016):

Diemžēl neko pozītivu nevar prognozēt saistībā ar Liepājas metalurga problēmu un pasaules cenu kritums šajā sfērā šo situāciju tikai pastiprinās.

 • Citu tirgojamo šķidrumu cenu kritums (sākās 2015 un turpināsies 2016):

Latvijā ir spēcīgākā piena nozares krīze kopš Latvijas dibināšanas, kas saistīta ar sankciju noteikšanu pret Krieviju (Ukrainas krīzes ietvaros). Sākums arī 2014 gada jūlijs/augusts (2014. gada 17. jūlijā notriec Mailaizijas lidmašīnu un augustā pieņem sankcijas). Prognozēju, ka zemākais cenu punkts nav sasniegts, jo nekas netiek darīts lai šo sistēmu saglabātu.

Tas uz ko zemnieki var pretendēi ir “Valstiskais godīgums” attiecībā uz sankcijām, jo mūsu valsts vadītāji (arī Eiropas) bija ļoti ātri sankciju “pasludināšanā” bet izskatās ka atbildību par savu lēmumu uzņemties negrib, jo “rēķins” jāapmaksā zemniekiem maksājot ar zaimniecību pazaudēšanu. Tādēļ zemniekiem būs lielākas cerības izdzīvot, ja: - Pieprasīs viņus atbrīvot no lielā nodokļu sloga

- Ar likumu pieņems “Ūtrupju moratoriju” jeb bankām aizliegt pieprasīt kredīta atdošanu visu sankciju laiku un 18 mēnešus pēc oficiālas sankciju izbeigšanas.

 • 2015 sākās un 2016 turpināsies izmaiņas Banku sektorā jeb “vecās naudas” konflikts ar “jauno naudu” (radītā nauda pēc 1979 jeb Reiganomikas uzrāviens)

Latvijas ekonomiku jau tā satricināja Krievijas sanciju vilnis bet astroloģiski šo situāciju ietekmē Saturna atrašanās Skorpiona zīmnē, tādēļ šī situācija kā minimums turpināsies līdz 2017 gadam 23 janvārim

Banku sfēras ierobežošana (tikai 2015 gads)

Jā Latvijā 2015 gadā tiešām pieņēma “nomesto atslēgu principu”, bet tas tika “sabotēts” no Latvijas banku puses paziņojot, ka esot pārāk lieli riski. Tātad “Karma” deva bankām iespēju sakārtot sistēmu tā lai spētu dzīvot un 2016 gada jūlijā būs jāsāk kārtot eksāmeni šajaā jomā, kas Guru ieies Kanya, kas atbild par darbiem un kredītiem un kad Rahu atradīsies Simhā – Kad neordināri tiks noregulēts “tirgus” šajā jautājumā.

Viss sarežģītākais eksāmenu laiks sāksies tieši 2016 gada pašās beigās.

Pasaulā turpināsies regulārie “Biržu satricinājumi”, ka sir cieši saistīti ar banku kredītpolitiku.

 • Valsts aparātā izmaiņas “Dūriens mugurā vadībai” (turpināsies, bet 2016 gadā saasināsies “paaudžu konflikts” jeb 2 vai varāk grupējumu tieša konfrontācija):

Tiks veiktas ļoti daudz atmaskojošu darbību par un ap Valsts pārvaldi. Valsts iedzīvotāju atbalsts stipri mazināsies visām valsts iestādēm.

Latvijā nomainīja Valsts pārvaldes galveno ierēdni, bet viņa savukārt izmanto savas zināšanas cīņā pret valsti (ātrs bumerangs).

Bija lieli skandāli un atmaskojoši raksti par valsts pārvaldi un ši tendence tikai pastiprināsies.

Astroloģiskais skaidrojums ar planētu atrašanās vietas:

Saturns (Shani) Skorpionā (Vrishikā) – Karmas nesējs un tranformācija (līdz 2017 gada 27 janvārim).

Saturns savu atrašanās vietu visumā un katra cilvēka horoskopā maina reizi 2.5os gados un uz mums visiem tas atstāj būtisku iespaidu, mēs to gribam vai nē. 2014.gada 3 novembrī Saturns iegāja skorpiona zīmē (sanskritā – Vrishika) un tur atradīsies nākamos 2.5us gadus. Lai saprastu kādas pāmaiņas mums katram tas nesīs apskatīsim to ko nozīmē un simbolizē Skorpiona zīme, jo tādas lietās kā:

 • Kopējais naudas masas samazinājums pasaulē

 • Naftas cenu un visu izrakteņu no zemes dzīlēm kritums tirgos un biržās;

 • Piena cenu kritums (turpinās un īpaši grūti būs 2016 gada beigas);

 • Nekustamo īpašumu cenu kritums (turpinās);

 • Finanšu plūsmas samazinājums, kā rezultātā Krievijas rublis nokrita un draud pavilkt līdzi pārējās valūtas; Valūtu kari kopumā.

 • Atklās slepenas finanšu un korupcijas shēmas (ūsens astroloģija simbolizē ar naudu)

 • utt

Tātad Vrishika jeb Skorpions ir ūdens zīme, kas simbolizē transformāciju, pēkšņus notikumus, mantojumu, dzīves apslēptās lietas, kuras tiks izgaismotas, tas kas ir bijis aprakts un tagad nāk virspusē, operācijas (ieskatās cilvēka iekšienē), apslēptas emocijas, indi, šķidrumus ar ķīmiju (arī degvielu, jo naftu iegūst no zemes), sarežģītas shēmas, partneru naudu, diētu un sajūtas ģimenē, ēšanas tradīcijas, sistemātiskumu un pragmatismu ģimenē.

Savukārt Saturns ir liela, ļoti lēna, sausa auksta, neemocionāla planēta simbolizē karmu, sistēmu un sistemātiskumu kā tādu, aprēķinus, pašdisciplīnu, praktiskās zināšanas, rutīnu, pēkšņas bailes, iepriekšējās dzīves karmu, valsts sistēmu jeb aparātu, metāla zobratu, motora ārējo čaulu. Saturns ir kā švamme, kas izsūc visu sķidrumu (emocijas) tajā vietā kur viņš atrodas vai aspektē.

Saturns šajā zīmē atradīsies arī visu 2016. Gadu (sākot no 2014 gada 3 novembra),

 • 2016.g.25 martā kļūs retrogrāds, tādēļ 9as dienas pirms un pēc šī datuma neko būtisku neuzsāciet.

 • 2015.g.14 augustā viņš atkal iztaisnosies, tādēļ 9as dienas pirms un pēc šī datuma neko būtisku neuzsāciet.

Ņemot vērā, ka Skorpiona zīme simbolizē arī mistiskas zināšanas tas norāda, ka cilvēki pielietos netradicionālas zināšanas, kuras izmantos reālu dzīves situāciju risināšanā. Vadītāji vadīs cilvēkus un uzņēmumus ar netradicionālām metodēm, darbinieki mēģinās ietekmē priekšniekus, utt. Taču lai pie kāda astrologa vai ekstrasensa arī Jūs neietu būtiskākos panākumus sasniegsiet ar augstu pašdiciplīnu un pragmatiskus zināšanu reālu izmantošanu un statusa realizēšanu (solījumu turēšanu).

Saistībā ar partnerattiecībām, tad vēlos norādīt, ka Saturns Skorpionā simbolizē un ietekmē partnera runu, līdz ar to no saviem partneriem dzirdēsim daudz kritikas, kas ir saistīta ar:

 • Diētas un ēšanass paradumiem – disciplīnu;

 • Naudas tērēšanu un apiešanos ar partnera naudu – atskaiti un grāmatvedību;

 • Par iepriekš pateikto vai zemtekstiem (tas kas bija aprakts vai apslēpts). Šajā laikā rekomendējas runāt tieši, strukturēti, bez aplinkiem un izmantojot pragmatiskus argumentus sarunā;

 • Par partnera no vecākiem pārņemtajiem sliktajiem ieradumiem;

Jebkurā gadījumā tiks veiksts audits attiecībā uz “sajūtām ģimenē” vai sajūtām kopienās (dzimtās).

Kā jau minēju Saturns Skorpionā izveidos tādu situāciju kā sūklis ūdentraukā, kas izsūks visu šķidrumu un līdz ar to finanšu sfērā tiks ierobežots darbs ar citu cilvēku nopelnītu naudu un kopējais šis naudas apjoms būtiski samazināsies (pensiju fondi, depozīti obligācijas, notiks naudas vērtības samazinājums – līdz reālajam utt.). Pasaulē naftas cenu samazinājums ir sākums šim procesam un Krievijas finanšu krīze arī ir sākums globālākiem notikumiem.

Beidzas Paap Kartari Yogu, kas tulkojumā nozīmē – “Kartari” – šķēres un “Paap” – Grēks jeb “Grēku šķēres”, kas nosīmē, ka tirgus visā pasaulē vairs neatradīsies spīlēs un to ietekmēs gan Saturns gan Rahu.

Ekonomiskās svārstības gan uz augšu gan uz lejhu būs daudz lielākas.

Tajā pašā laikā Saturns simbolizē praktiskas zināšanas un Skorpina zīme apslēptas zināšanas, tas kas ir aprakts zemes dzīlēs, neredzams utt. līdz ar to daudz cilvēku vēlēsies iegūt apslēptas zināšanas un pielietot tās reālajā dzīvē. Tas nozīmē ka cilvēki pastiprināti apvienoties “slepenās” kopienās kādu materiālu mērķu sasniegšanai – Masoni :D, Maltas ordeņi, Rotery klubi utt. Datorptogramma “Exel” ir labs saturna atainojums – Viss pa plauktiņiem un viss tikai pēc aprēķiniem, tādēļ rekomendēju visiem pirms iesaistīties tādos mistiskos projektos veikt aprēķinus par to cik Jums tas ir patiesībā izdevīgi.

Saturns ir arī valsta aparāta pārvaldošā planēta, kas nozīmē, ka pret valsts vadītājiem tikts veikti atentāti no savējo puses – “dūriens mugurā”. To valstu ekonomikas, kas gūs ienākumus no zemes dzīlēm vai to kas nāk ārā no zemes to ekonomia būs stabilākas (ražojošā ekonomika), pie tā visa, ka iedzīvotāju ienākumi kritīsies. Milzīgu lomu spēlēs spiegi un spiegu skandāli.

Saturna asepekti jeb drishti 3, 7,10 no savas pozīcijas

Tur, kur atrodas Saturns (Shani), tā zodiaka zīme (bhava) teik “iznīcināta” jeb tajā tiek ieviestas reālas atziņas, jo būs jāzaudē ilūzijas, bet gala rezultātā cilvēks daudz iegūs (iemācīsies, arī piespiedu kārtā).