Lauras Vanagas - Mickevičas komentārs par Astroloģiskajiem sarunu vakariem

Lauras Vanagas - Mickevičas komentārs par Astroloģiskajiem sarunu vakariem

Aug 31 2014

http://savitriji.lv

Atzina.Yoga.34.jpg

Iepazīstināšu! Vēdiskais astrologs Jānis Riežnieks! Par šādiem cilvēkiem saka – racējs vai tāds, kurš meklē un atrod atbildes uz šķietami nezināmo. Ar Jāni esam pazīstami trīs gadus un no sirds priecājos, ka man ir tas gods viņu pazīt!

Ikdienā Jānis konsultē cilvēkus par dažādiem jautājumiem, kas ietver gan darbu, gan privāto dzīvi. Kad pati pirmo reizi devos pie Jāņa uz konsultāciju, biju patīkami pārsteigta, cik gan cilvēks, kuru nepazīstu var būt atvērts un dodošs! Atbilžu vietā saņēmu nopietnu vielu pārdomām par to, kā tu

rpmāk vēlos dzīvot un izskaidrojumu par savu tā brīža situāciju. Sākās apziņas transformācija ar virkne notikumu, kurus pati biju izvēlējusies. Ha!

Kā jau viss notiekošais, arī Sarunu vakara datums netika izvēlēts nejauši. Tas nekad nav ticis izvēlēts nejauši! Arī šoreiz Jānis rūpīgi piegāja šim jautājumam un jāatzīst, ka 21. augusts iezīmējās ļoti labs! Bija sajūta, ka šajā datumā cilvēki no gultas izkāpuši ar „labo kāju” un atvērti visam, ar ko Jānis dalīsies. Pārsvarā visi zinājām cits citu un bija viegli. Gaisotne patīkama un jautājumu daudz!

Īsi iepazīstināšu ar pieturas punktiem, ko Jānis uzsvēra Sarunu vakarā. Pirmkārt, daudzas attiecības uzpeldēs augšā, kaut kas slēpts un nezināms, seksa skandāli, slēptas vienošanās, kas ir saistītas ar darbu, konfliktiem, kredītiem, banku lietām utt. Tāpat arī aprēķina attiecības maksās savu tiesu, tādēļ katram skaidri ir jāapzinās tas, ko viņš dod to, to ko viņš saņem.

Šajā laikā nozīme būs Guru vadošajam aspektam (kas patreiz jūtas vislabāk) līdz pat nākamā gada jūlijam un bērni, kas dzimuši šajā gadā būs īpaši apdāvināti, arī viņu vecākiem labi veiksies. Guru simbolizē viedumu, dzīves gudrību un tas nozīmē, ka turpmākais laiks aicinās apgūt jaunas zināšanas un prasmes. Būtiski uzlabosies attiecības ar mammām, taču vēl būtiskāk uzlabot attiecības ar vīra mammām, jo vīramamma sievai ir karma tīrā formā. Un otrādi. Māmiņas, kas audzina bērnus vienas pašas sastaps partneri, kas viņas bērnu pieņems un audzinās kā savējo.

Sanāks kopā daudzas dzimtas un iemesls var būt dažādi godi. Guru ļaus saprast, ko nozīmē mājas un ģimenes tradīcijas. Mistiskā planēta Rahu partnerattiecībās ienesīs jaunas vēsmas. Bijušie partneri sarosīsies un liks par sevi manīt. Tās sievietes, kas regulāri krāpj savus partnerus – uzmanieties, jo ir ļoti liela iespēja, ka Jūs pieķers un nāksies samaksāt vairāk nekā vēlējāties vai rēķinājāties. Savukārt vīriešiem jāuzmanās no pārliekas pārstrādāšanās, kas var izraisīt absolūtu nevēlēšanos pēc tuvības. Papildus tam psiholoģiskā atkarība no porno filmu skatīšanās var sākt radīt būtiskus kaitējumus ģimenes dzīvei.

Jānis šajā iesaka uzmanīties ar datu aizsardzību, hakeri būšot īpaši vērīgi – datu drošība ir atsevišķos cietajos diskos un atvienota no interneta. Konfliktos jābūt ļoti pragmatiskam, jo emocijas radīs papildus nesaprašanos un jaunus konfliktus. Darba ņēmēji – stājieties arodbiedrībās, kamēr varat, jo pirmie konflikti jau ir sākušies. Tiem, kuri plāno ņemt kredītus – LASIET to, kas ir rakstīts mazajā šriftā, jo tas ir visinteresantākais!

Sarunu vakaru noslēdzām ar devu humora, lai paskatītos uz lietām pragmatiski un pieņemtu rītdienu tādu, kāda tā būs!

Archive
Search By Tags
Pēdējās ziņas
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square