top of page

Lauras Vanagas-Mickevičas atsauksme par sadarbību

31.aug. 2014

 

Iepazīstināšu! Vēdiskais astrologs Jānis Riežnieks! Par šādiem cilvēkiem saka – racējs vai tāds, kurš meklē un atrod atbildes uz šķietami nezināmo. Ar Jāni esam pazīstami trīs gadus un no sirds priecājos, ka man ir tas gods viņu pazīt!

Ikdienā Jānis konsultē cilvēkus par dažādiem jautājumiem, kas ietver gan darbu, gan privāto dzīvi. Kad pati pirmo reizi devos pie Jāņa uz konsultāciju, biju patīkami pārsteigta, cik gan cilvēks, kuru nepazīstu var būt atvērts un dodošs! Atbilžu vietā saņēmu nopietnu vielu pārdomām par to, kā turpmāk vēlos dzīvot un izskaidrojumu par savu tā brīža situāciju. Sākās apziņas transformācija ar virkne notikumu, kurus pati biju izvēlējusies. Ha!

Kā jau viss notiekošais, arī Sarunu vakara datums netika izvēlēts nejauši. Tas nekad nav ticis izvēlēts nejauši! Arī šoreiz Jānis rūpīgi piegāja šim jautājumam un jāatzīst, ka 21. augusts iezīmējās ļoti labs! Bija sajūta, ka šajā datumā cilvēki no gultas izkāpuši ar „labo kāju” un atvērti visam, ar ko Jānis dalīsies. Pārsvarā visi zinājām cits citu un bija viegli. Gaisotne patīkama un jautājumu daudz!

Īsi iepazīstināšu ar pieturas punktiem, ko Jānis uzsvēra Sarunu vakarā. Pirmkārt, daudzas attiecības uzpeldēs augšā, kaut kas slēpts un nezināms, seksa skandāli, slēptas vienošanās, kas ir saistītas ar darbu, konfliktiem, kredītiem, banku lietām utt. Tāpat arī aprēķina attiecības maksās savu tiesu, tādēļ katram skaidri ir jāapzinās tas, ko viņš dod to, to ko viņš saņem.

Šajā laikā nozīme būs Guru vadošajam aspektam (kas patreiz jūtas vislabāk) līdz pat nākamā gada jūlijam un bērni, kas dzimuši šajā gadā būs īpaši apdāvināti, arī viņu vecākiem labi veiksies. Guru simbolizē viedumu, dzīves gudrību un tas nozīmē, ka turpmākais laiks aicinās apgūt jaunas zināšanas un prasmes. Būtiski uzlabosies attiecības ar mammām, taču vēl būtiskāk uzlabot attiecības ar vīra mammām, jo vīramamma sievai ir karma tīrā formā. Un otrādi. Māmiņas, kas audzina bērnus vienas pašas sastaps partneri, kas viņas bērnu pieņems un audzinās kā savējo.

Sanāks kopā daudzas dzimtas un iemesls var būt dažādi godi. Guru ļaus saprast, ko nozīmē mājas un ģimenes tradīcijas. Mistiskā planēta Rahu partnerattiecībās ienesīs jaunas vēsmas. Bijušie partneri sarosīsies un liks par sevi manīt. Tās sievietes, kas regulāri krāpj savus partnerus – uzmanieties, jo ir ļoti liela iespēja, ka Jūs pieķers un nāksies samaksāt vairāk nekā vēlējāties vai rēķinājāties. Savukārt vīriešiem jāuzmanās no pārliekas pārstrādāšanās, kas var izraisīt absolūtu nevēlēšanos pēc tuvības. Papildus tam psiholoģiskā atkarība no porno filmu skatīšanās var sākt radīt būtiskus kaitējumus ģimenes dzīvei.

Jānis šajā iesaka uzmanīties ar datu aizsardzību, hakeri būšot īpaši vērīgi – datu drošība ir atsevišķos cietajos diskos un atvienota no interneta. Konfliktos jābūt ļoti pragmatiskam, jo emocijas radīs papildus nesaprašanos un jaunus konfliktus. Darba ņēmēji – stājieties arodbiedrībās, kamēr varat, jo pirmie konflikti jau ir sākušies. Tiem, kuri plāno ņemt kredītus – LASIET to, kas ir rakstīts mazajā šriftā, jo tas ir visinteresantākais!

Sarunu vakaru noslēdzām ar devu humora, lai paskatītos uz lietām pragmatiski un pieņemtu rītdienu tādu, kāda tā būs!

Teksta pirmavots: 
http://savitriji.lv

Iras T... atsauksme

6.sept. 2014

Pirmā sajūta pēc tikšanās - atbrīvojas daudz enerģijas, ir noteikts skaidrības par šodienu un ticības rītdienai mikss, kā arī apzināšanās, kur ieguldītās pūles viscairāk atmaksājas. Vērtīgākais ir tas, ka saruna ir abpusēja, piepildīta ar cieņu un orientēta uz manu gatavību saņemt noteiktu informāciju un rīkoties ar to. Tā ir saruna par manu dzīvi - viegla, raita un analītiska. Pēc tās priekšplānā ir iespējams izvirzīt svarīgāko un īstāko, viegli atmetot to, kas rādījās kā šķēslis vai nozīmīga detaļa. Galvenā atziņa ir par to, ka brīnumi nenotiek un neviens par manu dzīvi manā vietā nerūpēsies. Taču ar saņemto informāciju ir vieglāk atšķirt sekas no cēloņiem un iegūta pārliecība par to, kur ir vērtīgi ieguldīt savu enerģiju. Paldies!

 

Sonoras Vaices atsauksme

7.sept. 2014

Varu teikt, ka iepazistot Jāni, esmu iepazinusi viedu, izdarīgu un labestīgu draugu, kaut ari reālajā dzīvē esam tikušies apmēram pusminūti :)))))

Protams, tas iespējams tikai šai gadsimtā, pateicoties internetam un telefonam. Ir sajūta, ka Jānis pats šai dzive ir ieradies, lai izpētītu, izprastu lietu kārtību, sakārtotu sevi vēl augstākam dvēseles līmenim un ir gatavs iejūtīgi, izprotoši palīdzēt rast ieskatu vai risinājumu arī tiem, kuri ir gatavi mācities un padarīt arī savu dzīvi patīkamāku un stabilāku. Jānis neaprobežojas ar bezizejas fakta konstatācijam vai spriedumiem. Ta vietā piedāvā atrast spraugu klintī, kas ved uz labāko izeju no situācijas. Ar savu netradicionālo skatījumu piesaista uzmanību lietām, kuru izkopšana vai atmešana paceļ dzīves kvalitāti jaunā līmenī un skaidrībā.

Jāni, lai veicas Tev un Tavai lapai, kā arī visiem tiem, ar kuriem būsi gatavs dalīties savās zināšanās!

 

Ievas Bikavas atsauksme

8sept. 2014

 

Es pēc savas būtības esmu ļoti konservatīva, racionāla un praktiska būtne, un pirmo reizi, sarunu vakarā tiekoties ar Jāni, biju diezgan skeptiska. Bet jau pēc neilga brīža manu skepsi un neticību nomainīja neviltota pētniekam raksturīga interese un vēlme uzzināt ko vairāk. Bija tāda sireāla sajūta - jo Jānis sniedza atbildes uz jautājumiem, kuri bija manā prātā, bet kurus neizteicu skaļi un atbildes bija kā norādes, kā ceļa karte. 
Atzīstu, ka esmu sarežģīta personība, jo vēlos saņemt norādes un atbildes, bet nevēlos būt kā atklāta grāmata un man ļoooooti nepatīk, ja kāds mēģina man līst dvēselē. Jānis kā reizi ir tas cilvēks, ar kuru man komunicēt ir ļoti viegli un brīvi - tagad zinu, ko nozīmē "Vieds" cilvēks! 
Jānis un Laura mani ļoti iedvesmoja jauniem izaicinājumiem un pateicoties šiem diviem cilvēkiem, saprotu ko nozīmē dzīvot ar atvērtu prātu, nezinu cik ilgi mūsu ceļu ies blakus, bet zinu - ka šie divi cilvēki ir manas dzīves skolotāji! 

 

Iveta K atsauksme

12. sept. 2014

 

      Pēc paziņas atsauksmēm biju ieinteresēta uzzināt, kas ir vēdiskā astroloģija un tikties ar Jāni. Pēc pirmās tikšanās biju pārdomu pilna. Izrādās, notikumi ap mani nekārtosies uz labu tāpat vien. Lai būtu saskaņā ar sevi un apkārtējiem, lai justos apmierināta ar dzīvi, ir jāievēro pašdisciplīna, jāmācās pacietība un izpratne. Sarunu vakaros gūstu pārliecību, ka daudz var panākt, tikai viss jādara soli pa solim un mērķtiecīgi. Man svarīgi, ka zinu, ja man būs nepieciešams padoms, tad Jānis būs sasniedzams. Svarīgi-Jānis nedod gatavu atbildi, drīzāk izskaidrojot liek pašai nonākt pie rīcības plāna. Tajās dažās reizēs esmu nonākusi pie pārsteidzošām atbildēm. Esmu pārliecināta, ka īstajā laikā satiekam cilvēkus, kuri palīdz mums kļūt dzīvesgudrākiem. Šajā dzīves posmā es smeļos gudrību ar Jāņa palīdzību. Paldies:)

Kristīnes Geidānes atsauksme

12. sept. 2014

 

Mana iepazīšanās ar Jāni nebija nejauša! Par to nu es esmu droša, jo pēdējo gadu garumā manā dzīves ceļā ir nākuši daudz jauku, atvērtu un gudru cilvēku! Kā jau mūs visus, Homo sapiens, mani urdīja daži jautājumi, uz kuriem nevarēju rast atbildes, tāpēc nolēmu satikties ar Jāni vienā nelielā konsultācijā! Mūsu saruna izvērtās stipri garāka nekā biju domājusi! Jānis bija tiešs, bet korekts, atklāts un, kas man patika jo sevišķi, viņš "nebrauca pa ausīm"! Mani sapurināja, ja tā var izteikties! Man lika aizdomāties! Man norādīja virzienu, bet manā izvēlē bija virzīties uz to vai nē! Manā pašas atbildības sfērā bija - ieklausīties, analizēt un veikt/neveikt konkrētas darbības. Esmu pateicīga Jānim, ka viņš nekad nav atteicis kādus tīri praktiskus padomus no savas pieredzes, piemēram par ēšanas paradumu maiņu utml. Jānis iedvesmo! Ar savu sapratni, savu aizrautību, savu piemēru!

Lai izdodas Tev viss, Jāni!

 

Jana Jevsejeva atsauksme

18.sep 2014

      "Ir jautājums - IR atbilde!" - doma, ko laikam jau esmu piesavinājusies savai ikdienai pēc sarunas ar Jāni. Lai cik tas būtu kaitinoši, reizēm Dzīve piespēlē tieši tos jautājumus, uz kuriem ir pašam grūti izdomāt atbildi...vai varrbūt negribas...vai vēl miljons iemeslu, kāpēc...Tad saruna ar Jāni ir tā iespēja un laiks, kad saņemt īstās atbildes un pats galvenais - "ko ar to visu darīt tālāk!" Atliek vienīgi pašam vēlēties un strādāt, lai lietas un notikumi ap mums mainītos. Arvienuvardusakot, Makšķeri saņēmu -atliek noķert zivi! :)

Lai mums visiem izdodas!

Agneses A atsauksme

1. okt. 2014

 

Uz Jāņa lekcijām Jogas telpā „Savitriji” un tikšanos pie viņa aizgāju ziemā – aukstākajā un tumšākajā laikā arī manā dzīvē... Tikšanās laikā svarīgākais bija tas, ka viņš man parādīja, kur meklējamas īstās atbildes. Apmēram tā- „Hallo, te ir sirds un te tās arī ir! Un tas ir tas, kas jājūt un pirmais un uz, ko vari paļauties.” Tas bija sākums ceļā uz sevi. Nebija viegli pieņemt viņa zināšanas, ieteikumus un izdzīvot tos, bet skaistāk tomēr ir sajust un redzēt kā dzīve mainās! Ir vēl viena lieta, kas tikšanās laikā lika saredzēt sevi, bet vārdi nenāk lai, to noformulētu dzīvi... Atradu tos kādas grāmatas nodaļas virsrakstā: „Izteikt neizsakāmo: klusumi starp vārdiem”. Klusums. Tas nebija tāds, kad atvieno rūcošu ledusskapi no kontakta, bet tāds klusums kurš runā...

Sniegtās informācijas raksturojums – milimetru precizitāte!

Lindas Z atsauksme

9.okt 2014

Jāni pazīstu jau vairākus gadus un parasti nokļūstu pie viņa brīžos,kad šķiet-izejas vairs nav. Un tajos brīžos Jānis ar sev raksturīgo vieglumu,viedumu ielūkojas kartē un nosauc lietas īstajos vārdos,nedodot iespēju sevis žēlošanai. Vizīti pie Jāņa varētu noraksturot kā vizīti pie sena drauga un reizē kā kupola prizmu, kas paver ainu uz tagadni, nākotni. Varu pačukstēt, ka esmu apmeklējusi arī citus astrologus, bet esmu pieķērusi sevi darām lietas, ko tieši Jānis ieteicis. Un katru nākamo reizi, kad tiekamies, ir tāds kā filmas turpinājums. Lietas, ko esi iepriekšējā reizē saredzējis, apzinājis sevī, pāraug jaunā attīstības posmā un līdzās ir Jānis, kas kā labs draugs-Spogulītis-neglaimo, nesarežğī, ber, atspoguļo pavisam reālu Tevi un dod atziņas situāciju atrisinājumam!

Gerogina Markov atsauksme (angliski)

Yogas pasniedzēja (pasniedz angļu valodā).

15. okt. 2014

 

I’ve been to many astrologers over the years, and I can say that Janis is exceptional. Of course, he is very knowledgeable and talented at reading the charts, but he is also deeply intuitive, perceptive and excellent at reading people. He seems to see beyond the superficial and quickly gets straight into the core of a person. This enables him to make extremely accurate statements about the person’s current life situation, as well as predictions and advice about how they should best proceed. He gets straight to the point, and is not afraid to make unsettling or provocative statements if it’s what the person needs to hear. However, speaking with Janis is like speaking with an old friend, someone you can trust, and someone you feel open and at ease with. His advice comes with a large dose of wisdom, intelligence, empathy and deep emotional and intuitive awareness. He pinpointed my life situation with great accuracy, and all of his predictions came true. He seems to genuinely care about a person’s welfare, and he speaks truthfully and from the heart. He is not out for commercial gain, but rather to help people as they navigate their way through their own unique and sometimes tricky life paths. I am grateful that I met Janis, and would certainly return to him for future readings.

 

Janis: Yes, I do consultations in English

Santas Rubens atsauksme

28.okt 2014

Jānis ir izcils un precizs cilvēku dzīves ceļja skaidrotājs. Man patīk vina vēsā pieeja, iekshejs miers un nopietnais acu skatiens, kad tiek atklatas atziņjas par cilvēkiem, viņu attieksmi pret dzīvi un lietām. Jānim ir skaidrs skats uz kosmosa uzbūvi, tapec ari viņa lietu stāstījums un interpretācija ir dziļja, patiesa, bez bailēm. Tas ieviesh uzticību un paļaušanos, pirmkārt- uz sevi un savam spējām ;)

Ilze S atsauksme

Norvēģiski 

22.nov 2014

Vi treffer, hilser og sier farvel til mange mennesker i dette livet, men det er noen som alltid vil ha en plass i ditt hjerte og alltid vil være tilstede uansett hvor ofte man møtes eller prates. Det er de som tegner med STORE BOKSTAVER og man setter pris på de med hele ditt HJERTE. Første samtale med Jânis hadde jeg for ca 2 år siden. Jeg var overrasket over hvor mye han åpnet seg for våre diskusjoner og følte at han var engasjert i alt han sa, gjennom sin omsorg for meg som var mer enn 100 %. Våre diskusjoner var rett frem - med den harde sannheten blandet inn. Det satte jeg stor pris på da dette ikke ga meg noen falske illusjoner eller håp om hva som kunne hende. Våre samtaler gjorde at jeg måtte se på meg selv fra forskjellige perspektiv og ga meg mange ting å tenke igjennom. Etter å ha forsøkt å forstå livet i 2 år hadde jeg ett stort behov for å prate med han igjen. Jeg visste ikke om han ville ha tid og hvor travel han er, så jeg sendte en beskjed og senere fikk jeg en telefon. Han hadde tid til meg akkurat når jeg trengte det mest. Det var godt å prate med han igjen – enkelt, omsorgsfullt og oppfyllende. Jeg føler en slik ydmykhet og takknemlighet for denne timen hvor jeg kunne dele mine bekymringer og spørsmål , og også få en sterk og ærlig tilbakemelding fra Jânis. Kunnskap, lærdom, visdom, omsorg, kjærlighet for livet og menneskene rundt – alt er der, det er den han er. Verden blir ett lysere sted når jeg vet det finnes mennesker som Jânis, og det oppmuntrer meg til å bli ett bedre menneske og dele hva jeg har med de som finnes rundt meg. Takk for at du deler din tid, kunnskap, perspektiv på livet, gode spøker og positive energi med meg!

Zane J atsauksme (vāciski)

10. mar 2017

 

Ich kenne Janis schon fast 10 Jahre. Wir haben zusammen beim einem Projekt gearbeitet. Schon damals habe ich gemerkt, das Janis überlegt mehr wie andere, sieht mehr wie andere und sagt mehr wie andere. Das war eigentlich ein Überasschung für mich, wo ich vor umgefähr 5 Jahren mitbekommen habe, das er sich so sehr über Astrologie interessiert. Und das er so viel Zeit investiert Leute, Leben und Beziehungen zu analisieren. Ich gehöre auch zu den Menschen, die wollen manchmal Leben leichter nehmen, Sachen einfacher machen, obwohl das nicht immer klappt. Und Janis hat mir oft geholfen mit Rat, mit Wahrheit mit Situations erklärung. So könnte ich auch meine “Krach” Situatione im Leben überschpringen. Bei Janis hilft oft einfach ein Geschpräch, das gibt Mut und Selbstbewusst. Ich kann Konsultation bei ihm nur empfehlen.

Kristine K atsauksme

22. okt 2017

 

Cilvēks-kosmoss. Cilvēks no Dieva. Cilvēks no cita laika un dimensijas. Jā..Tas par Tevi-Jāni. Viss aizsākās 2014.gada rudenī. Sēdēju tikkot iegādātajā mūsu ğimenes mājā,kurā uz to brīdi norisinājās remonts un istabas vidū stāvēja viens vienīgs mīkstais atpūtas krēsls. Priekškam? Priekš manis-grūtnieces,kura gaidīja dvīņu puikas,pakustēt bija grūti,bet vērot visu no malas gan gribējās,pat ļoti. Hmm..un kurā tad datumā,lai ievācas? Izdomāju padomu prasīt visu zinošajai googlei. Un te nu nezinu kādā sakarā uzgāju vēdisko astrologu Jāni Riežnieku. Fiksi atradu feisbukā. Uzrakstīju savu jautājumu,lai gan atbildi nemaz nedomāju sagaidìt. Sagaidīju! Un ātri vien. Cik nu atceros,tad ilgs laiks nepagāja un sākām kontaktēties sazvanoties. Māju atremontējām,ievācāmies datumā un laikā,kuru Jānis bija ieteicis. Vìrs kādu dienu jautāja-Precēsimies?Precēsimies! Ar Jāni atradām vislabāko datumu,un pat laiku. Vēl tagad tik spilgti atmiņā stāv Jāņa vārdi:"Skatos es te..nu neizšķirsieties,dzìvosiet. Tikai ik pa laikam veselìgi ir vìram "pabraukt pa nerviem"!profilaksei tā teikt! Tik tiešām esam laimīga ğimene! Protams,netikai pateicoties konkrētajam datumam,bet arì tam,ka Jānis ir palìdzējis augt..augt manam prātam..manai miesai un garam attìstìties. Bet ar to viss nebeidzās... Ar akùta ķeizara palīdzību piedzima mani puisìši. Prātā viss tika izplānots! Tas kā mēs visi laimìgi kopā pavadìsim pāris dienas slimnìcā,kā dosimies mājās,kā satiksim māsu,kā iesim garās pastaigās..viss tas,protams,bija..bet ne uzreiz. Paldies Tev "kosmoss" kas audzina cilvēku prātus. Neko un nekad neizplānosi,bez "augstējā"pirksta. Sagribēji? Nebùs! Audzinăsim pacietìbu. Nākošajā dienā atnāk bērnu daktere un pasaka- abiem mazuļiem ir infekcijas,no tuvējās perinatălās nodaļas Jùsu bērniem brauc pakaļ speciālisti. Bērni tiks aizvesti. Bet Tu pagaidi,atkopies,atjauno spēkus. Kā? Kā,lai to izdara,kad tik brutālā veidā Tev tiek atńemti Tavi vistuvākie cilvēki..Tava miesa un asinis. Pēc divām dienām arì es tiku tajā pašā slimnìcā,kurā atradās mani bērni. Vecākajam dēlam viss daudz maz bija kārtībā. Jaunākais- vadiņš pie vadiņa cīnìjās par savu dzīvību. Man neko nesolīja. Stāvoklis bija ļoti smags..Es raudāju dienām un naktìm. Un brìžiem vienkārši juku prātā. Neviens man palīdzēt nevarēja. Arī jaunākajam dēlam nē..nevienas zāles,pilnìgi nekas nepalīdzēja. Stāvoklis ar katru dienu tikai pasliktinājās. Izmisīgi lùdzos..meklēju palīdzìbu. Un Tu Jāni bijo mans glābējs,mans cilvēks no Dieva. Mana cerība...Tikai ar Tavu palìdzìbu,es spēju visā sliktajā ielaist iekšā to nelielo saules staru. Tu vēl pirms tam,kā ārsti bija noteikuši diagnozi man teici,kur ir jāmeklē vaina. Tu proti ievirzīt cilvēku uz pareizā kursa. Maniem puikām ir 2.5 gadi. Visādi mums iet. Jaunākajam ir smaga diagnoze,bet salīdzinoši vieglā formā,un nu jau pietuvojas vēl kāda. Pateicoties Tavām mācìbām es esmu iemācījusies būt stipra. Mums katram sava karma. Mums katram sava pateicība par paveikto.
Paldies Tev!

Nosūti komentāru

Vārds *

e-pasts *

Komentārs

Jūsu ziņa tika veiksmīgi nosūtīta

Pieteikties konsultācijai

Ziņa ir nosūtīta veiksmīgi!

bottom of page